Miejsce / termin i wybór osób

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.

Dane Klienta

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PC Sp. z o.o. z siedzibą w Maszewie Dużym przy ul. Lipnowska 70 w celach marketingu bezpośredniego własnych produktów lub usług, w tym prezentacji ofert ubezpieczenia. Niniejsza zgoda obejmuje również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w przyszłości, pod warunkiem, że nie zmieni się cel przetwarzania.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej od PC Sp. z o.o. z siedzibą w Maszewie Dużym przy użyciu, podanych przeze mnie w powyższym formularzu, danych kontaktowych.

Zgodnie z art. 24 ust 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych ( Dz.U. z 2014 r. Nr 1182 t.j. z późn. zmianami) PC Sp. z o.o. z siedzibą w Maszewie Dużym przy ul. Lipnowska 70 informuje, że jest administratorem Pana/i danych osobowych, które będą przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego własnych produktów (usług). Jednocześnie informujemy o dobrowolności podania danych dla realizacji w/w celu oraz o przysługującym Panu/i prawie wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.